Öğreticiyi Kullan

Yeni işe başla!
Girişimcilik için stok fotoğrafçılığı hakkında bilgi edinin.

Stok fotoğraf pazarına çevrimiçi satış yapmak için nasıl fotoğraf oluşturacağınızı, kamerayı nasıl kuracağınızı, fotoğraf post prodüksiyonunu nasıl yapacağınızı, nasıl profil oluşturacağınızı (fotoğraf yükleyin, açıklama yapın, anahtar kelimeler) nasıl yapacağınızı öğrenin.

Öğreticiler (video kılavuzlar) sağır gençler için 7 dilde işaret dilinde başlıklandırılmış ve tercüme edilmiştir: Arnavutça, Boşnakça, Bulgarca, Karadağca, Rumence, Sırpça ve Türkçe ama gittikçe daha fazlasını eklemeyi planlıyoruz.

Türk

Edirne Gençlik Ve Eğitim Derneği, Türkiye

Engellilik hakları, sosyal ve ekonomik konular ile çalışır. Organizasyon Kültür, Şiddet ve engellilik hakları, sosyal ve ekonomik konularda gençlere eğitim sağlayarak istihdam sağlamak ve ülkemizin ve halkımızın yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası sosyal arama faaliyetlerini yürütmek için üretkenlik ve beceriye sahiptir. Eğitim ve gençlikle ilgili konulardaki sorunları çözümler.

Hakkında

Proje ve ekip hakkında devamını oku

Biz:

Ekip, işitme engelli gençlerin eğitimini geliştirmek için çalışan kuruluşlardan, kurumlardan ve bireysel uzmanlardan, gençlik çalışanlarından, sosyal hizmet uzmanlarından oluşmaktadır.

Hedefimiz:

Olumlu sosyal değişiklikler yapmak daha insancıl, daha iyi bir dünya ve geleceğe yol açacaktır.

Hedefimiz:

Ticari stok fotoğrafçılığına ilişkin yaygın öğrenme yöntemlerini kullanarak işitme engelli gençlerin girişimciliğini geliştirmek ve artırmak.


Proje Hakkında:
Bu uzun vadeli uluslararası projenin asıl adı, Avrupa Komisyonunun Erasmus + Programı tarafından ortak olarak finanse edilen "Realize with your eyes" (602430-EPP-1-2018-1-RS-EPPKA2-CBY-WB). Bu, istihdam / girişimcilik için fotoğraf olanaklarının nasıl kullanılacağını öğrenerek işsiz sağır gençleri desteklemekle ilgilidir. 

Projenin Amacı:
-Sağır gençlik işleri için yeni fırsatlar açma
-İşsiz sağır gençleri desteklemek için yeni yöntemler öğretmek
- Yaratıcı sağır genç girişimcilerin uluslararası desteği için bir ağ oluşturulması
-Sağır gençlik girişimciliği için ticari stok fotoğrafçılığı yöntemlerini kullanmak için bir Video Eğitimi hazırlamak

Video öğretici

Hedefler

Eğitim

İşitme engelli gençlerin ve işitme engelli gençlerle çalışan gençlik çalışanlarının becerilerini ve pratik bilgilerini geliştirmek.

Yaratıcı sağır gençlik işleri

Ticari stok fotoğrafçılığı yöntemlerini kullanarak sağır gençlik girişimciliğinin geliştirilmesi için yeni fırsatlar yaratmak.

Beceriler

Bu proje, doğrudan stok fotoğrafçılığı pazarında kullanılabilecek ve işitme engelli kişiler arasında girişimciliği destekleyebilecek beceriler sunmaktadır.

Ağlar

Yaratıcı sağır genç girişimcilerin uluslararası desteği için bir ağ geliştirmek.

Kılavuzlar

Sağır genç girişimciler için ticari stok fotoğrafçılığına ilişkin bir video el kitapları oluşturmak.

Küresel pazar

Sağır gençlik fotoğrafçılarını küresel pazar standartlarına uygun teknik ve standartlar konusunda eğitmek.

Erasmus +

Proje Avrupa Komisyonu Programı tarafından ortaklaşa finanse edilmektedir

Anahtar kelimeler: yeni bir iş bulmak, sağır bireyler için yaratıcı işler, sağır gençlik için fotoğrafçılık işi, sağırlar için evden çalışma, internet ortamında fotoğraf satarak para kazanmak, işaret dilinde fotoğrafçılık hakkında öğrenme